Perspektywy Women in Tech

TO READ THIS EMAIL IN ENGLISH CLICK HERE

Dziewczyny idą na politechniki! I….gdziekolwiek chcą.
Bo choć z wielką pasją przekonujemy je do kierunków technicznych i ścisłych, to i tak wiemy, że najważniejsze jest, aby odkryły swoją własną ścieżkę.
Swoje wyjątkowe miejsce w świecie.
A my jesteśmy po to, aby je w tym wesprzeć.
KIERUNKI PRZYSZŁOŚCI dla Dziewczyn

KIERUNKI PRZYSZŁOŚCI dla Dziewczyn

WOMEN in TECH DAYS  and ….NIGHT

WOMEN in TECH DAYS and ….NIGHT

Licealistki, Technikalistki (uczennice techników), zapraszamy 22 kwietnia na wyjątkowe spotkanie w ramach akcji „Dziewczyny na politechniki!” i „Dziewczyny do ścisłych!”

Razem z 20 uczelniami technicznymi organizujemy specjalny Dzień Otwarty dla Dziewczyn ONLINE – „Kierunki przyszłości. Będziemy rozmawiać o tym, jak ważne jest, aby rozważyły karierę inżynierek, programistek, menedżerek w nowych technologiach i zainteresowały się naukami ścisłymi. Przedstawimy wyjątkowe studentki tych kierunków, opowiemy o perspektywach zawodowych. Zaprosimy na warsztaty i sesje mentoringowe. W ramach wydarzenia zaoferujemy też nauczycielom specjalne nowotechnologiczne warsztaty kompetencyjne. Chodźcie z nami!

ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziewczyny idą na politechniki a studentki politechnik i młode profesjonalistki na Women in Tech Days 2021.

To prawdziwy festiwal online dla kobiet w technologiach i wyjątkowe spotkanie świata nauki z nowoczesnym przemysłem. W organizację wydarzenia zaangażowało się 15 uczelni i 15 najlepszych firm!. Celem „Daysów” jest dostarczenie wysokiej jakości wiedzy merytorycznej z zakresu nowych technologii oraz inspirowanie i wzmacnianie poprzez warsztaty z umiejętności technicznych i miękkich, spotkania z mentorami – pracownikami najlepszych firm technologicznych, doradztwo karierowe – w nauce i biznesie i wiele innych. No a wieczorem zapraszamy na wyjątkową Noc Kobiet w Technologiach – o tym więcej już wkrótce :) Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne!

ZAREJESTRUJ SIĘPUBLIKACJE - ZAPOWIEDŹ


Raport KOBIETY NA POLITECHNIKACH 2021

Raport KOBIETY NA POLITECHNIKACH 2021

Już 20 kwietnia premiera Raportu „Kobiety w Technologiach 2021” przygotowywanego w ramach akcji Dziewczyny na politechniki! przez Ośrodek Przetwarzania Informacji we współpracy z Fundacją Edukacyjną Perspektywy. Poprzednie raporty z tej serii dostępne TUTAJ

PERSPEKTYWY – numer specjalny

PERSPEKTYWY – numer specjalny

20 kwietnia ukaże się specjalny numer „Perspektyw” poświęcony kobietom w technologiach i politechnikom - zarówno w EMPIKach w całym kraju jak i w formie e-booka – nie przegapcie! Szukajcie na www.perspektywy.pl a także w naszym newsletterze ALOHA :)
IT for SHE - Mentoring

IT for SHE - Mentoring

Trwają zapisy do V edycji programu mentoringowego IT for SHE 2021 dla kobiet w nowych technologiach! Studiujesz na kierunku ścisłym, informatycznym, tech? Jesteś abolwentką stawiającą pierwsze kroki w branży? Masz apetyt na rozwój? Chcesz nauczyć się nowych narzędzi, technologii? Potrzebujesz wsparcia w projektowaniu ścieżki kariery lub rozwoju potencjału przywódczego? Program jest dla Ciebie! Dołącz do półrocznego wyzwania, w ramach którego pod okiem Mentorki/Mentora rozwiniesz skrzydła, odkryjesz swój potencjał, zainspirujesz się, otrzymasz cenne rady oraz doświadczenia, a także nauczysz się nowych technologii i narzędzi! Aż 47 osób czeka, aby móc wesprzeć dziewczyny takie jak Ty, chętne na zmiany i nowe doświadczenia. Wybierz swoją Mistrzynię/Mistrza i zaaplikuj do programu!
Więcej na: www.itforshe.pl.

Dołącz do naszego KLUBU PROFESJONALISTEK na ClubHouse

Dołącz do naszego KLUBU PROFESJONALISTEK na ClubHouse

Zapraszamy na wyjątkowe spotkania kobiet - profesjonalistek w technologiach, nauce i innowacji w aplikacji ClubHouse (w wersji beta dostępna tylko na Iphonach) – Kobiety_Tech#NAPRAWDĘ (język polski).

Do tej pory odbyły się 4 spotkania:
#1 Jak NAPRAWDĘ wygląda Twój dzień?
#2 Jak NAPRAWDĘ zdobyłam pracę?
#3 Moment, w którym NAPRAWDĘ poczułam się Liderką.
#4 Dla Idiotów i Idiotek: Katastrofa Klimatyczna

Spotkania odbywają się w środowe wieczory – a już dziś o 20.00 zapraszamy na dyskusję.
5# TOP5 Książek: Co NAPRAWDĘ czytają Kobiety_TECH
Dołącz do naszego klubu Kobiety_Tech#NAPRAWDĘ TUTAJTEMAT 2021: Przywództwo kobiet


IT for SHE - Mentoring

LeaderSHEp in Tech Academy

Kończy się marzec i zapisy do programu LeaderSHEp in Tech Academy!
Został czas dziś do 23.59!

W programie od kwietnia do grudnia:
6 wyjątkowych warsztatów z przywództwa mentoring z doświadczonymi liderkami, wyjazd integracyjny latem 2021 + projekt TechForGood. Pamiętaj, że mamy tylko 20 miejsc, a 20 wspaniałych Liderek-Mentorek czeka na swoją Mentee!

ZAAPLIKUJ

DOŁĄCZ DO naszego klubu profesjonalistek na ClubHouse

REFLEKSJA O PRZYWÓDZTWIE

Przywództwo kobiet jest dla Perspektywy Women in Tech wiodącym tematem na rok 2021. Dlatego też uznaliśmy, że elementem tego powinna być szczera refleksja na temat bycia, a raczej ciągłego, stawania się Liderką, naszej CEO - dr Bianki Siwińskiej.

Niedawno ukazała się ona w książce "The Light Book", która jest zbiorem refleksji na temat przywództwa wielu inspirujących liderów i liderek.

CZYTAJ
Happy and Peaceful Easter
from
Perspektywy Women in Tech Team
l


l


Poprzednie wydania 2021: Nr 1, Nr 2
Poprzednie wydania 2020: Nr 1, Nr 2, Nr 3, Nr 4, Nr 5Jeśli ta wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz podgląd wiadomości w przeglądarce.

Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z art. 13 RODO uprzejmie informujemy, że:
1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Edukacyjna Perspektywy z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31, kod pocztowy 00-511 (dalej także: "Fundacja"), numer KRS: 0000176397
2) z powołanym w Fundacji Inspektorem Ochrony Danych mogą Państwo się skontaktować kierując korespondencję drogą tradycyjną pod powyższy adres siedziby Fundacji (z dopiskiem "IOD") lub poprzez pocztę elektroniczną na adres: rodo@perspektywy.org
3) Państwa dane osobowe będą przetwarzane w następujących okolicznościach w oparciu o poniższe podstawy prawne:
- w celach marketingowych (uwzględniających także profilowanie w tych celach) - jako realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora Danych, do których należy marketing bezpośredni produktów i usług

<resignlink>Zrezygnuj z otrzymywania wiadomości</resignlink>