Perspektywy Women in Tech

TO READ THIS EMAIL IN ENGLISH, CLICK HERE

Czujecie to samo co my? Pora się znów spotkać: w czerwcu, w Warszawie, face to face.
Friends are back together now!
Wracamy do Was z największym w Europie wydarzeniem dla kobiet w Tech&IT
- “Perspektywy Women in Tech Summit”. Już nie możemy się doczekać!
Będzie nas dużo, będziemy się uczyć i poszerzać swoje horyzonty i razem eksplorować nową, wymagającą rzeczywistość, w jakiej przyszło nam działać w roku 2022
Technologia i nauka nie ustają w próbach wyjaśniania oraz oswajania coraz bardziej złożonego świata, a stojące na czele kluczowych obszarów kobiety nieustannie czynią go bardziej zrównoważonym i przyjaznym. To ich mądrość, zaangażowanie i empatia dają nadzieję na przyszłość.
Nadzieja jest w nas.


A wszystko zaczyna się na Summicie:)
Do zobaczenia w Warszawie!


WEŹ UDZIAŁ

7-8 czerwca 2022 w Warsaw Expo XXI i online,
dwa dni pełne wiedzy, inspiracji i wymiany doświadczeń:

Perspektywy Women in TechCo Cię czeka na Summicie?


Pierwsze w Polsce wydarzenie pozytywne klimatycznie!

Tegoroczny Perspektywy Women in Tech Summit 2022 odbędzie się pod znakiem klimatycznej neutralności. A nawet więcej! Nie dość, że obliczymy całkowity ślad węglowy summitu już na etapie przygotowań do naszego wydarzenia (np. podróże uczestników, zużycie energii elektrycznej i ciepła, budowa stoisk), to będziemy dążyć do jego maksymalnej redukcji, promując transport publiczny dla naszych uczestników, wegańską dietę i warszawską kranówkę do picia, a także tworząc stoiska wielokrotnego użytku, unikając plastikowych opakowań i gadżetów. Oprócz redukcji śladu węglowego zamierzamy zoffsetować całą emisję CO2, tworząc wraz z Orange Polska - las w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego w ramach projektu „Women in Tech Forest for Planet”. Dowiedz się więcej

Zainspiruj się speechami 150. najlepszych mówczyń i mówców!

Posłuchaj, co o wyzwaniach współczesnego świata i osiągnięciach technologii, mówią Ekspertki i Eksperci z całego świata. Czerp wiedzę od globalnych liderów! Poznaj m.in. Lucynę Chwastowską, szefową globalnego ośrodka badań i rozwoju Amazon Alexa Text-to-Speech; Tove Chevalley, stojącą na czele Electrolux Global Innovation Hub; Wendy Redshaw, Chief Digital Information Officer, NatWest czy Grega Lavendera (tbc.), Chief Technology Officer, Intel. Dołącz do dyskusji z CEOs i senior managerami z 60 wiodących firm TECH&IT na temat nowoczesnego przywództwa, przyszłości technologii, badań i rozwoju, a także budowania kariery i wyzwań zawodowych.
Poznaj nasze Keynote Speakerki i Keynote Speakerów!
Doskonal swoje umiejętności!

Czeka na Ciebie prawie 40 Tech Talków i 100 Warsztatów, prowadzonych przez czołowych specjalistów z branży, nie tylko o: 5G, cyberbezpieczeństwie, tworzeniu oprogramowania, wizualizacji danych, sztucznej inteligencji, usługach multicloud, uczeniu maszynowym, przestępczości finansowej czy walidacji systemów, ale także o kreowaniu marki osobistej, upskillingu, budowaniu zespołu czy nastawieniu na rozwój. To wyjątkowa okazja - jeśli studiujesz kierunki STEM, pracujesz lub dopiero rozpoczynasz karierę w branży, planujesz założenie startupu, szukasz kontaktu z innymi profesjonalistami lub chcesz zainwestować w innowacje - aby poznać najnowsze trendy w TECH&IT!
Dowiedz się więcej

Rozwiń swoją sieć kobiet w TECH

Summit to spotkanie obecnych i przyszłych przyjaciół. Rozbuduj swoją sieć kontaktów, rozmawiaj z ludźmi i skorzystaj z ponad 200 indywidualnych sesji mentoringowych ze znakomitymi liderkami i liderami świata technologii (Mentoring Zone) oraz sposobności networkingu w czasie atrakcyjnych wydarzeń towarzyszących (m.in. Warsaw Seminar for Computer Science Researchers czy Big Fat Celebration of Women in Tech&IT).
Dowiedz się więcej


Wyjątkowe Targi Kariery

W strefie Career Expo na ponad 60 (!) stoiskach najbardziej innowacyjnych globalnych firm - będą czekali na Ciebie eksperci, z którymi możesz omówić swoje CV, poznać procedury rekrutacyjne firm, uzyskać cenne wskazówki i porady. To idealne miejsce na znalezienie pierwszej pracy lub nowych możliwości zawodowych! Poznaj naszych partnerów technnologicznych, którym szczególnie zależy na angażowaniu kobiet!
Poznaj naszych Partnerów

Poznaj Kobiety w Gamedevie!

Na Summicie wraz z CD PROJEKT RED zapraszamy do specjalnej strefy kobiet w gamingu i gamedevie. W jej ramach odbędzie się spotkanie stypendystek oraz mentorek i mentorów programu “Dziewczyny w grze”: wyjątkowo uzdolnionych i zafascynowanych gamingiem uczennic szkół średnich oraz czołowych ekspertów z zakresu programowania, storytellingu, projektowania graficznego, animacji 3D, concept artu, quest designu, itp. Będzie tam można spotkać twórców legendarnych gier - “Wiedźmina” i “Cyberpunk 2077”, zdobyć staż oraz... pograć w kultowe tytuły studia.
Więcej o projekcie


TOP 100 Kobiet w Sztucznej Inteligencji

Specjalnym wydarzeniem zaplanowanym w czasie Perspektywy Women in Tech Summit będzie przyznanie wyróżnień najwybitniejszym (Top of the Top) ekspertkom od sztucznej inteligencji wybranym przez Kapitułę pod przewodnictwem prof. Aleksandry Przegalińskiej (MIT, Koźmińki, Harvard). Wpłynęło ponad 250 nominacji, z czego wyselekcjonowano 100 najlepszych kandydatek (TOP-100 Women in AI). Celem zestawienia jest pokazanie dorobku kobiet w obszarze AI i – szerzej – w branży technologicznej i zainspirowanie młodego pokolenia do zainteresowania tym obszarem. Partnerem TOP100 jest Ośrodek Przetwarzania Informacji.
Premiera zestawienia: 19 kwietnia 2022

We stand with Ukraine

Dziewczyny z Ukrainy zawsze były ważnymi gościniami na naszym Summicie. Tak będzie i w tym roku. Podczas tegorocznego Summitu oferujemy specjalne stypendia dla obywateli Ukrainy działających w obszarze STEM: darmowe bilety, podróż i zakwaterowanie w czasie Summitu!
APLIKUJ

Ponadto Fundacja Edukacyjna Perspektywy wraz z firmą Amazon oferuje 500 stypendiów pomocowych dla studentek i studentów z Ukrainy uczących się na polskich uczelniach technicznych.
Więcej info.


Złap zniżkę!

Cena regularnych biletów na Summit - do 15 kwietnia 2022 - jest niższa aż o 35%. Nie zwlekaj, możesz zaoszczędzić nawet 200 zł.
KUP TANIEJ!

Aplikuj o darmowe bilety!

Zapraszamy studentki i studentów kierunków technicznych i ścisłych do aplikowania o darmowe bilety. Bezpłatna studencka wejściówka na Summit pozwoli Ci na pełne uczestnictwo w przemówieniach Keynote Speakerów, Tech Talkach (z wyłączeniem warsztatów), panelach dyskusyjnych, tematycznym networkingu oraz dostęp do strefy Expo & Career i imprezy wieczornej. Pamiętaj, że pula darmowych biletów jest ograniczona!
APLIKUJ

Be the Change You want to see in the Tech World!

Perspektywy Women in Tech Team

Poprzednie wydania newsletteraJeśli ta wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz podgląd wiadomości w przeglądarce.

Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z art. 13 RODO uprzejmie informujemy, że:
1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Edukacyjna Perspektywy z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31, kod pocztowy 00-511 (dalej także: "Fundacja"), numer KRS: 0000176397
2) z powołanym w Fundacji Inspektorem Ochrony Danych mogą Państwo się skontaktować kierując korespondencję drogą tradycyjną pod powyższy adres siedziby Fundacji (z dopiskiem "IOD") lub poprzez pocztę elektroniczną na adres: rodo@perspektywy.org
3) Państwa dane osobowe będą przetwarzane w następujących okolicznościach w oparciu o poniższe podstawy prawne:
- w celach marketingowych (uwzględniających także profilowanie w tych celach) - jako realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora Danych, do których należy marketing bezpośredni produktów i usług

<resignlink>Zrezygnuj z otrzymywania wiadomości</resignlink>