Perspektywy Women in Tech

TO READ THIS EMAIL IN ENGLISH, CLICK HERE

Kobiety kreują zmiany - tak jak Specjalne Gościnie Perspektywy Women in Tech Summit.
Maria Klawe, informatyczka, która jako pierwsza kobieta stanęła na czele Harveys Muggs College w Kalifornii i dokonała tam czegoś, co wszyscy uważali za niemożliwe - zwiększyła liczbę studentek informatyki aż do 50%! Francesca napisała słynną książkę “Good Night Stories for Rebel Girls”,
która na całym świecie daje siłę i inspirację małym dziewczynkom, Funmilola walczyła o godność czarnych osób w USA współtworząc ruch społeczny - Black Lives Matter.

I o tym jest Summit. O działaniu. O pięknych historiach, cudownych,
mądrych kobiet, które biorą odpowiedzialność - za własne życie i karierę i za świat wokoło.
W obszarze technologii, nauki i innowacji. O rośnięciu i odważnych wyborach.

A jaki jest Twój następny odważny krok?
Let’s find out at the Summit together!

50% till 15.04 - Use Code: WOMENINTECH_EARLY_BIRD

JOIN


Perspektywy Women in Tech Summit to:

  • 2 dni pełne wiedzy, wymiany doświadczeń i możliwości zawodowych,
  • 4 sceny i najbardziej wpływowe liderki nowych technologii,
  • 150 inspirujących prelegentów i gości specjalnych,
  • 60 rozwijających warsztatów,
  • 50 fascynujących tech talków,
  • 500 indywidualnych sesji mentoringowych,
  • 100 najbardziej innowacyjnych światowych firm,
  • Targi Kariery z rekruterami i networkingiem branżowym,
  • 15 eventów tematycznych,
  • niezliczona ilość pozytywnej energii!

Poznaj Gościnie Specjalne Summitu - Oto kobiety, które zmieniają świat!

Summit to największe wydarzenie dla kobiet w nowych technologiach: wyjątkowe spotkanie liderek nauki, biznesu i innowacji - ekspertek, które dokonują odważnych wyborów i kreują zmianę!


Francesca Cavallo

Pisarka inspirująca i wzmacniająca młode pokolenie kobiet i dziewcząt,, charyzmatyczna aktywistka LGBT+ i autorka światowego bestsellera „Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek” przetłumaczonego na 50 języków.
Więcej


Maria Klawe

Wybitna matematyczka, informatyczka i naukowczyni, znana ze swojego działania na rzecz kobiet w STEM. Profesor informatyki na Princeton University i pierwsza kobieta stojąca na czele prestiżowego Harvey Mudd College, gdzie zwiększyła udział studentek informatyki z 30% do 50%.
Więcej


Funmilola Fagbamila

Urodzona w Nigerii artystka, profesorka studiów panafrykańskich w Cal State Los Angeles, współzałożycielka międzynarodowego ruchu BLACK LIVES MATTER i wybitna działaczka na rzecz kobiet.
Więcej


50% till 15.04 - Use Code: WOMENINTECH_EARLY_BIRD

JOINCzerp inspirację od najlepszych mówców!

Posłuchaj, co eksperci z całego świata mają do powiedzenia na temat technologicznych wyzwań współczesności! Mark Brzeziński, ambasador USA w Polsce, wspiera kobiety i wierzy, że różnorodność i integracja są podstawą zrównoważonej przyszłości. Janina Bąk, naukowczyni, influencerka i autorka bestselleru “Statystycznie rzecz biorąc”, sprzedanego w 120 ty. egzemplarzy. Joanne Hannaford, dyrektor ds. technologii i operacji w Credit Suisse AG, orędowniczka różnorodności i integracji zarówno w miejscu pracy, jak i w całej branży STEM. Shailaja Shankar, starszy wiceprezes ds. inżynierii w Cisco Security Business Group, jest uznaną mentorką dla pokolenia młodych ekspertek w Tech & IT. Orla Dunne, Global Head of Foundational Infrastructure i Head of EMEA Core Engineering w Goldman Sachs, wizjonerka nowych technologii w służbie ludziom i ich rozwojowi zawodowemu. Ale to dopiero początek listy niesamowitych mówców!...
WięcejSpotkanie liderów nowych technologii

Summit to miejsce spotkań wybitnych liderów branży Tech & IT, prezesów najbardziej innowacyjnych firm, naukowców i wizjonerów świata nowych technologii. To oni rządzą branżą Tech & IT w Polsce!
Więcej


50% till 15.04 - Use Code: WOMENINTECH_EARLY_BIRD

JOIN#AI Wars i rewolucyjny ChatGPT!

Generatywna SI podbija świat i zmienia jego oblicze! Już teraz jest potężnym katalizatorem zmian - nie tylko w technologiach i biznesie, ale także w naszym codziennym życiu!
To jeden z głównych tematów tegorocznego Summitu. A wśród wielu wydarzeń związanych z SI warto wspomnieć o debacie pomiędzy Tamillą Triantoro, profesorką nadzwyczajnym Business Analytics & Information Systems na Uniwersytecie Quinnipiac University, a prof. Alexandrą Przegalinską, Vice Rektorką Akademii Leona Koźmińskiego i Harvard LWP Senior Research Associate & SwissCognitive. Tę fascynującą dyskusję będzie moderować Katarzyna Szymielewicz z Fundacji Panoptykon, doradczyni European Digital Rights (BE).

TOP50 Women in Cloud Computing in Poland

To wyjątkowe wydarzenie będzie uhonorowaniem najwybitniejszych ekspertek z dziedziny Cloud Computing w Polsce - liderek pracujących z architekturą chmurową w nauce i biznesie, ale także mentorek i innowatorek rozwiązań chmurowych. TOP50 Women In Cloud Computing w Polsce wybierze jury pod przewodnictwem Dominiki Bettman – General Manager Microsoft Polska, Magdaleny Dziewguć – Country Director w Google Cloud Poland oraz Joanny Obstój, Director of Engineering w Google. Chcemy pokazać całemu światu nasze wspaniałe inżynierki, programistki, naukowczynie, przedsiębiorczynie, aktywistki, liderki i startuperki w Cloud Computing!
Nominacje zbieramy do 14 kwietnia 2023. Zgłoszenie


Zbuduj sieć kontaktów podczas 15 wydarzeń towarzyszących!

Weź udział w towarzyszącej Summitowi serii długo wyczekiwanych meetupów, seminariów, pitchingów i wydarzeń związanych z projektami naukowymi i biznesowymi, ale także z programami mentorskimi Fundacji Perspektywy Women in Tech. To świetna okazja do nawiązania cennych kontaktów!

Warsaw Seminar of Computer Science Researchers
Cyberwomen Community Meetup
TOP Women in Cloud Computing
LeaderSHEp Academy Networking
Kick off Meeting of IT for SHE Mentoring
Mid Career - Networking event
Shesnnovation Academy - Female led Startups
Ukrainian Women go Tech Meetup

New Technologies for Women
Future of Tech is Queer
Space Women Meetup
Women in Science
Women in Games
Women in Deep Tech
Top Women in AI, 5G & Cybersecurity
Gender equality at Universities
Women on Boards
Rozwiń swoją karierę w świecie technologii!

Poznaj firmy, które doceniają talenty i kompetencje kobiet! Znajdź na Summicie wymarzoną pracę! Tak jak Monika Osiak – studentka informatyki na Politechnice Warszawskiej i programistka w Goldman Sachs. Ty także możesz budować i rozwijać swoją karierę w branży Tech & IT razem z naszymi Partnerami. Odwiedź Career Expo z ponad 100 stoiskami najbardziej innowacyjnych światowych firm, spotkaj się z ekspertami i przedyskutuj z nimi swoje CV, poznaj ich procedury rekrutacyjne, uzyskaj cenne wskazówki i porady. Poznaj naszych Partnerów! MORE

Zadbaj z nami o Planetę!

Wierzymy, że kobiety mogą odegrać kluczową rolę w łagodzeniu kryzysu klimatycznego. Dlatego kontynuujemy zapoczątkowaną rok temu ideę zrównoważonego rozwoju - jako pierwsze w Polsce wielkoskalowe wydarzenie pozytywne klimatycznie. W ubiegłym roku oprócz kalkulacji i redukcji śladu węglowego zoffsetowaliśmy całą emisję CO2, fundując las w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego carbon footprint calculation and reduction, we offset the entire CO2 emission by funding a forest in the buffer zone around the Biebrza National Park (REPORT). W tym roku wspólnie z naszym Partnerem – Orange posadzimy 1800 drzew, które będą częścią projektu „Women in Tech Forest for Planet”.

50% till 15.04 - Use Code: WOMENINTECH_EARLY_BIRD

JOINBe the Change You want to see in the Tech World!

Perspektywy Women in Tech Team

l

womenintech.perspektywy.org


Poprzednie wydania newsletteraJeśli ta wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz podgląd wiadomości w przeglądarce.

Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z art. 13 RODO uprzejmie informujemy, że:
1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Edukacyjna Perspektywy z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31, kod pocztowy 00-511 (dalej także: "Fundacja"), numer KRS: 0000176397
2) z powołanym w Fundacji Inspektorem Ochrony Danych mogą Państwo się skontaktować kierując korespondencję drogą tradycyjną pod powyższy adres siedziby Fundacji (z dopiskiem "IOD") lub poprzez pocztę elektroniczną na adres: rodo@perspektywy.org
3) Państwa dane osobowe będą przetwarzane w następujących okolicznościach w oparciu o poniższe podstawy prawne:
- w celach marketingowych (uwzględniających także profilowanie w tych celach) - jako realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora Danych, do których należy marketing bezpośredni produktów i usług

<resignlink>Zrezygnuj z otrzymywania wiadomości</resignlink>