Perspektywy Women in Tech

TO READ THIS EMAIL IN ENGLISH CLICK HERE

Czekacie na 8 marca?
My nie. U nas Dzień Kobiet jest twardym standardem działania.
A jak to wygląda w praktyce? Na wiosnę tańczymy RAZEM, badamy przywództwo kobiet w technologiach, licealistki zapraszamy na politechniki,
studentki uczymy Javy i zarządzania, mentorujemy i zapraszamy na Women in Tech Days.
Nie ma na co czekać! Chodźcie z nami :)

Wspólnie zbadamy przywództwo kobiet

Wspólnie zbadamy przywództwo kobiet

Team Leaderko, Kierowniczko, "Headko", Dyrektorko, COOs, CFOs, CEOs, Prezesko koła naukowego, Przewodnicząco samorządu lub organizacji, Właścicielko firmy, Kobieto z ambicjami w nauce i innowacjach! Droga LIDERKO w Technologiach!

WEŹ UDZIAŁ W BADANIU, w którym wspólnie odkryjemy tajniki przywództwa kobiet! Jako Uczestniczka - wartościowy Raport dostaniesz jako pierwsza już w maju!

Dowiemy się skąd tak właściwie biorą się LIDERKI? Jakie mają cechy i kompetencje i jak nad nimi pracują? Co mają nam do powiedzenia? Co jest dla nich ważne i dlaczego one są ważne - dla świata i jego przyszłości? Badamy Panie, Polki - Milenialski ur. 1975-2001.

Dla uczestniczek badania przewidziany jest również KONKURS z NAGRODAMI!

CHCĘ WAM POMÓC! BIORĘ UDZIAŁ


Let’s Dance

Dance with us!

Filmik ten powstał przy okazji Perspektywy Women in Tech Summit. W jego powstaniu wzięły udział wspaniałe kobiety z technologii z całego świata. Chcesz dołączyć? Układ jest bardzo prosty: Dance with us like nobody’s watching!
Dołącz do zespołu

Dołącz do zespołu Perspektywy Women in Tech!

Intensywny, bezpłatny kurs JAVA

Intensywny, bezpłatny kurs JAVA

Wierzysz w moc kobiet w technologiach i chcesz z nami robić zmianę? Lubisz nowe technologie i działania społeczne? Dołącz do zespołu naszej Fundacji! Jesteśmy mali, ale zwinni i ambitni. Mamy wielkie cele - i chętnie zrealizujemy je z Tobą:)

Szukamy zaangażowanych Project Menadżerek/rów z minimum 3-latami doświadczenia oraz studentki/studenta - którzy chcą się zarządzania projektami z nami nauczyć.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie (po okresie próbnym)
  • Samodzielność
  • Elastyczność
  • Rozwój
  • i Satysfakcję z tworzenia Zmiany.

Piszcie do Sandry! s.wiktorko@perspektywy.pl
Więcej o organizacji

Masz apetyty na JAVE? Duuuuużo JAVY? Ruszamy z Tech Skills Master Academy (JAVA edition) - którą realizujemy razem z Accenture!

W ramach programu weźmiesz udział w 2 tygodniowym (12-23 kwietnia), intensywnym szkoleniu (codziennie 8 godzin!), poznasz Java Core od podstaw, rozwiniesz umiejętności w programowaniu obiektowym, poznasz podstawy testowania i pracy na bazach danych, Spring i Hibernate oraz narzędzia zespołowe - Git, Jira.

Program przeznaczony jest dla absolwentek i studentek z podstawami SQL oraz programowania obiektowego.
Na zgłoszenia czekamy do 22 marca! Liczba miejsc bardzo ograniczona - zgłoś się szybko.
WIĘCEJ
Dziewczyny na politechniki! 2021

Dziewczyny na politechniki! 2021 - rekordowy udział uczelni!

Ruszamy z przygotowaniami do 14 (!) edycji akcji Dziewczyny na politechniki! Dziewczyny do ścisłych. W tym roku w działanie to zaangażowało się rekordowe 20 uczelni! A wśród nich najlepsze uczelnie techniczne oraz wydziały ścisłe głównych uniwersytetów. Wspólnie na 22 kwietnia przygotowujemy wydarzenie bardzo specjalne - Ogólnopolski Dzień Otwarty dla Dziewczyn - "Kierunki przyszłości" w którym wezmą udział maturzystki i uczennice szkół średnich w całym kraju. Będziemy ja namawiać na studia inżynierskie, informatyczne i ścisłe. Drugą częścią akcji "Dziewczyny na politechniki!", skierowaną do studentek będzie wydarzenie Women in Tech Days 2021.
Więcej: www.dziewczynynapolitechniki.pl

Już 8 marca ruszamy z naborami do programów rozwojowych!

Już 8 marca (a jednak!) ruszamy z naborami do programów rozwojowych!

LeaderSHEp in Tech Academy - program rozwojowy dla młodych liderek technologicznych

Stypendium Intel-Perspektywy - Nowe Technologie dla Dziewczyn - 12 000 pln, mentoring, staż

Mentoring IT for SHE - rozwój dla ambitnych studentek i absolwentech kierunków technicznych z mentorami z najlepszych firm technologicznych
Stay tuned!


Konik zwany Ros

Konik zwany Rose

Z dumą informujemy, że zaadoptowaliśmy Konia Przewalskiego w Warszawskim ZOO. Konie Przewalskiego to gatunek, który został uznany za wymarły na wolności. Jego adopcja była nagrodą w konkursie proekologicznym "Where is Panda?", który odbył się w ramach Perspektywy Women in Tech Summit 2020. Zwyciężczynią została Christine Myers z Wielkiej Brytanii, która zgodnie ze swoim przywilejem nadała Konikowi imię - Rose. Rose będzie z nami przez cały rok. Jest to możliwe dzięki wsparciu Goldman Sachs. Dziękujemy! Dziękujemy też firmie P&G, dzięki której wpłaciliśmy w ramach tej samej gry na WWF 1000 PLN.ZAPOWIEDŹ!

Women in Tech Days 2021

Women in Tech Days 2021

Women in Tech Days - festiwal online dla kobiet w technologiach - odbędzie się 25-26 maja. Jest on adresowany do studentek, doktorantek kierunków technicznych i ścisłych oraz młodych profesjonalistek. Naszym celem jest dostarczenie Wam wysokiej jakości wiedzy merytorycznej z zakresu nowych technologii oraz inspirowanie i wzmacnianie poprzez warsztaty z umiejętności technicznych i miękkich, spotkania z mentorami - pracownikami najlepszych firm technologicznych, doradztwo karierowe - w nauce i biznesie - i wiele innych. Zapraszamy!
Stay tuned!
All the best! and.....
Be the change You want to see in the Tech World:)!


Perspektywy Women in Tech Team


Bianka Siwińska

Kontakt dla mediów:
Dr Bianka Siwińska,
CEO, Perspektywy Women in Tech,
501 535 785,
b.siwinska@perspektywy.pl

Perspektywy Women in Tech


Poprzednie wydania 2021: Nr 1
Poprzednie wydania 2020: Nr 1, Nr 2, Nr 3, Nr 4, Nr 5Jeśli ta wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz podgląd wiadomości w przeglądarce.

Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z art. 13 RODO uprzejmie informujemy, że:
1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Edukacyjna Perspektywy z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31, kod pocztowy 00-511 (dalej także: "Fundacja"), numer KRS: 0000176397
2) z powołanym w Fundacji Inspektorem Ochrony Danych mogą Państwo się skontaktować kierując korespondencję drogą tradycyjną pod powyższy adres siedziby Fundacji (z dopiskiem "IOD") lub poprzez pocztę elektroniczną na adres: rodo@perspektywy.org
3) Państwa dane osobowe będą przetwarzane w następujących okolicznościach w oparciu o poniższe podstawy prawne:
- w celach marketingowych (uwzględniających także profilowanie w tych celach) - jako realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora Danych, do których należy marketing bezpośredni produktów i usług

<resignlink>Zrezygnuj z otrzymywania wiadomości</resignlink>